Barely Legal TV to nowy kanał rozrywkowy w ofercie z grupy kanałów Sapphire Media International Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na YOU TUBE !!! English Club TV - Kanał, który ułatwi Ci naukę angielskiego. Twoi abonenci będą zachwyceni nie będa wydawać pieniedzy na naukę, mogą uczyć się z naszym kanałem
TVPasja - dystrybucja kanałów TV
TVPasja - dystrybucja kanałów TV

W prasie

BARELY LEGAL TV

MUSIC BOX HD

Energia i harmonia Indii w Twoim telewizorze - Barbara Guźniczak

Bollywood HD, Music Box, 13 w ofercie TOYA

MUSIC BOX UA w ofercie TOYA

TV pasja Sp. z o.o. dystrybutorem kanałów erotycznych.

Nowe loga kanałów Stingray Brava i Stingray DJAZZ

Nowe loga kanałów Stingray Brava i Stingray DJAZZ

Nowe loga kanałów Stingray Brava i Stingray DJAZZ

Po przejęciu Brava HD i DJAZZ.tv w lipcu 2015 roku, firma Stingray Digital Inc. rozpoczęła proces zmiany wizerunku obu kanałów. Wynikiem tego są odświeżone loga kanałów oraz zmiany nazwy na Stingray Brava i Stingray DJAZZ. Oba kanały poświęcone muzyce klasycznej i muzyce jazzowej będą w dalszym ciągu oferować zawartość programową na najwyższym poziomie. Właśnie jakość i oryginalność kontentu powoduje, że grono miłośników tej muzyki wciąż się powiększa. Dystrybutorem kanałów jest firma TVPasja Sp. z o.o.

 

STINGRAY BRAVA MUZYKA KLASYCZNA, OPERA I BALET DLA KAŻDEGO


Wierzymy, że świat muzyki klasycznej, opery i baletu powinien być dostępny dla każdego. Najbardziej olśniewające i inspirujące opery, koncerty i przedstawienia baletowe. Z naszych archiwów, proponujemy dzieła operowe, które przetrwały próbę czasu. Tylko na Stingray Brava można zobaczyć takie opery jak Cyganeria, Otello, Aida, Jezioro Łabędzie, Tosca i wiele więcej. Wszystkie produkcje prezentowane na Stingray Brava wystawiane były w największych salach koncertowych i teatrach operowych, takich jak The Royal Opera House w Londynie, Teatro Real w Madrycie, La Scala w Mediolanie. Ponadto oferujemy wyjątkowy wybór rzadkich filmów dokumentalnych, portretów kompozytorów,  zakulisowych rozmów oraz wywiadów.


STINGRAY DJAZZ JEDYNY KANAŁ POSWIĘCONY MUZYCE JAZZOWEJ

 

 Stingray DJAZZ to świat jazzu bez ograniczeń i granic. Od bebop do fuzji jazzu, od reggae do funky i bluesa, Stingray DJAZZ ma to wszystko... i dużo więcej. Unikalny wybór rzadkich filmów dokumentalnych i portretów przedstawiających tuzów muzyki jazzowej. Stingray DJAZZ zainspiruje i uwiedzie widzów największymi koncertami, wspaniałymi spektaklami muzycznymi oraz filmami dokumentalnymi prezentującymi legendy jak i współczesnych wizjonerów muzyki jazzowej.


ducktv w PROMAX

Nowy kanał w ofercie TVPasja

Marzec z Eurochannel

Luty w Eurochannel

Styczeń 2016 w Eurochannel

Grudzień w Eurochannel

BOLLYWOOD HD

LISTOPD w Eurochannel

POLSKI TYDZIEŃ NA KANALE brava hd

Oferta nigdy nie będzie wystarczająca

STARS.TV W OFERCIE CYFROWEGO POLSATU

PAŹDZIERNIK W EUROCHANNEL

1 2 3 4
...
6 »
Adres korespondencyjny biura:
ul. Dworcowa 28 (3 - piętro)

44-100 Gliwice
e-mail: dystrybucja@pasjatv.pl

Dział sprzedaży:
tel.: +48 502 394 141
tel.: +48 608 141 355
tel.: +48 531 313 710
tel.: +48 502 541 073
tel.: +48 500 280 356
tel.: +48 608 100 648
     fax: +48 (32) 729 76 82

Copyright 2014 © TVPasja Sp. z o.o.
wykonanie: kotonski.pl