pl eng

Aktualności

Music Box UA zwiększa swój zasięg w Polsce

Informacje dot. kanałów

Ukraińska telewizja Music Box UA zwiększa swój zasięg w Polsce

Po pojawieniu się w ubiegłym roku na polskim rynku telewizyjnym, ukraiński kanał muzyczny «Music Box» sukcesywnie zwiększa swój zasięg w Polsce. Jak mówi  Radosław Banak, Dyrektor ds. dystrybucji kanałów telewizyjnych w Pasjatv Sp. z o.o.,  „Od 25 listopada 2016 roku program «Music Box UA» jest dostępny w jakości SD w podstawowym pakiecie START sieci kablowej INEA, a od 1-go grudnia 2016 roku popularna ukraińska stacja w jakości HD również weszła do podstawowego pakietu największej łódzkiej telewizji kablowej TOYA na kanale 741. Natomiast, od 1-go lutego 2017 roku «Music Box» w wersji HD trafił do oferty VECTRA na kanale 619, jednego z największych operatorów telewizji kablowej w Polsce. Dyrektor Programowy spółki «Music Box Ukraine» Sergiej Kobel informuje, że polska firma Pasjatv Sp. z o.o., która jest oficjalnym dystrybutorem «Music Box UA» w Polsce, prowadzi negocjacje również z innymi operatorami kablowymi w temacie możliwości włączenia ukraińskiego kanału do tych sieci. «Musiс Box UA» jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się kanałem muzycznym w Ukrainie. Jest on bardzo znanym i lubianym przez Ukraińców. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że format kanału, który stworzyliśmy i nadal rozwijamy, znajduje pozytywny odzew również poza granicami naszego kraju. Polski rynek jest dla nas priorytetowy. Dlatego pozwolę sobie na uchylenia rąbka tajemnicy odnośnie rozwoju ramówki, w związku z sukcesem na polskim rynku planujemy rozpocząć nadawanie polskiej listy przebojów na naszej antenie, która będzie przygotowywana na podstawie oficjalnego polskiego notowania airplay» - komentuje Sergiej.

-----
«Music Box UA» - najpopularniejszy młodzieżowy kanał telewizyjny na Ukrainie. Podstawą zawartością kanału jest zagraniczna  muzyka pop i dance z dużą ilością przebojów i nowości. Około 20% kontentu zajmują utwory ukraińskich wykonawców. Mottem, które przyświeca «Music Box UA» przy przygotowywaniu programu jest: minimum rozmów, maksimum muzyki.

Pasjatv Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na polskim rynku mediów. Jej wiodącą działalnością jest dystrybucja kanałów telewizyjnych w sieciach telewizji kablowych i platformach cyfrowych. Pasjatv Sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych osób, które działają na rynku telewizji kablowej i mediów od kilkunastu lat. Posiadają one doświadczenie we współpracy z dostawcami usług telewizyjnych z całej Polski. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.pasjatv.pl

Galeria zdjęć

Przygotowania do Festiwalu Jazzu w Montrealu

Informacje dot. kanałów

Stingray DJAZZ zaprasza na coroczny festiwal jazzu w Montrealu 25-27 czerwca 2017, transmitując koncerty z poprzednich edycji największego festiwalu jazzowego na świecie! Poznaj bogatą historię festiwalu wspólnie z gitarzystą Billem Frisell, łacińskim artystą jazzowym Omarem Sosa, Royem Hargrove i dumą Kanady - Oscarem Peterson!

Spędź lato razem z ducktv

Informacje dot. kanałów

Z przyjemnością informujemy, że kanale ducktv od 21.06.2017 zaczęło się lato. Przed nami wakacyjne epizody z ulubionymi postaciami maluchów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji na temat kanału w zakładce Kanały TV - oferta.

 

Hustler HD, Blue Hustler i Private w ofercie NC+

Informacje dot. kanałów

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, iż kanały Hustler HD, Blue Hustler i Private z bogatej oferty Sapphire Media International znalazły się w ekskluzywnym pakiecie Multi Man Pack w ofercie nc+. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kanałów i owocnej współpracy.

Pliki do pobrania

Galeria zdjęć

Bollywood HD nowym klientem Shi Communication

Informacje dot. kanałów

Od stycznia 2017 r. stacja tematyczna Bollywood HD rozpoczęła współpracę z agencją Shi Communication. Shi Communication zajmować się będzie pełną obsługą PR-owo – marketingową kanału Bollywood HD w Polsce, we współpracy z biurem ISGmedia w Izraelu.

Bollywood HD jest już dostępny w ofercie takich operatorów jak TOYA (pozycja 132) oraz Vectra (pozycja 322). Kanał nadaje przez całą dobę w języku polskim! To pierwszy i jedyny kanał telewizyjny prezentujący wyłącznie filmy wprost z wytwórni filmowej Bollywood. Indyjskie produkcje cechuje duża emocjonalność, piękne krajobrazy, kolory, muzyka oraz wybitni aktorzy. Bollywood HD trafia do szerokiej publiczności – kobiet, mężczyzn oraz młodzieży, serwując realizowane z rozmachem wysokobudżetowe produkcje. W ofercie są filmy o miłości, nasycone piękną muzyką i tańcem, jak również mocne kino akcji pełne popisowych trików kaskaderskich i efektów specjalnych, a także dramaty, thrillery czy komedie. Dla nastolatków kanał proponuje filmy obyczajowe skłaniające do refleksji nad najważniejszymi wartościami w życiu, takimi jak przyjaźń, zaufanie, czy ambicja. Biblioteka kanału wzbogacana jest o ponad 600 godzin nowych treści rocznie! Za dystrybucję kanału odpowiada agencja TVPasja Sp. z o.o. Zadaniem Shi Communication jest wdrożenie strategii promocyjnej skierowanej zarówno do konsumentów jak i do operatorów kablowych i platform cyfrowych.

Shi Communication działa na polskim rynku od czerwca 2006 r.,  przygotowując i wdrażając kampanie z zakresu PR i marketingu oraz organizując wszelkiego rodzaju eventy dla wielu cenionych na świecie międzynarodowych marek t.j. Travel Channel, Food Network, The Walt Disney Company, Polkomtel, Multibank, Siemens, Pol Mot Warfama, Mattel.

Nowa strona internetowa

Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej Pasja TV.