pl eng

Aktualności

Stingray Brava, Djazz, iConcerts - prace konserwacyjne

Informacje techniczne

Szanowni Państwo,

informujemy, że grupa CANAL + będzie przeprowadzać prace konserwacyjne na platformie satelitarnej w nocy, we wtorek oraz środę (1 oraz 2 sierpnia) między godziną 2:00 a 4:00 czasu lokalnego w Paryżu. W związku z tym, kanały Stingray Brava, Djazz, iConcerts mogą być niedostępne do maksymalnie 1 godziny 15 minut.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Bollywood po polsku

Informacje dot. kanałów

W najnowszym czasopismie branżowym Telekabel & Digital TV ukazał się artykuł o kanale Bollywood HD. Zapraszamy do lektury poniżej.

Bollywood po polsku

Izraelska spółka ISG Media (właściciel kanału Bollywood HD) dysponuje bogatym portfolio filmów komediowych, muzycznych, akcji i sensacyjnych prosto z Bollywood. Dbając o wysokiej jakości kontent, ISG Media współpracuje z ponad 60 firmami w Indiach, kupując od nich każdego roku najlepsze, najpopularniejsze tytuły wraz z prawami do tłumaczenia oraz dubbingu na terenie Polski. Bollywood HD posiada prawa do ponad 1200 tytułów w jakości HD, gwarantując dodatkowo 100% zawartości programowej w wersji polskiej, która opracowywana jest m.in. przez łódzkie TOYA Studios. Wśród licencjonodawców ISG Media znajdują się m.in. firmy: SONY, Star, COLOROS, UTV (Disney), Eros, Shemaroo, VINES, PIPS, Dharma Productions, Goldmine, Yash Raj, czy Vishesh Films.

Pliki do pobrania

Music Box UA zwiększa swój zasięg w Polsce

Informacje dot. kanałów

Ukraińska telewizja Music Box UA zwiększa swój zasięg w Polsce

Po pojawieniu się w ubiegłym roku na polskim rynku telewizyjnym, ukraiński kanał muzyczny «Music Box» sukcesywnie zwiększa swój zasięg w Polsce. Jak mówi  Radosław Banak, Dyrektor ds. dystrybucji kanałów telewizyjnych w Pasjatv Sp. z o.o.,  „Od 25 listopada 2016 roku program «Music Box UA» jest dostępny w jakości SD w podstawowym pakiecie START sieci kablowej INEA, a od 1-go grudnia 2016 roku popularna ukraińska stacja w jakości HD również weszła do podstawowego pakietu największej łódzkiej telewizji kablowej TOYA na kanale 741. Natomiast, od 1-go lutego 2017 roku «Music Box» w wersji HD trafił do oferty VECTRA na kanale 619, jednego z największych operatorów telewizji kablowej w Polsce. Dyrektor Programowy spółki «Music Box Ukraine» Sergiej Kobel informuje, że polska firma Pasjatv Sp. z o.o., która jest oficjalnym dystrybutorem «Music Box UA» w Polsce, prowadzi negocjacje również z innymi operatorami kablowymi w temacie możliwości włączenia ukraińskiego kanału do tych sieci. «Musiс Box UA» jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się kanałem muzycznym w Ukrainie. Jest on bardzo znanym i lubianym przez Ukraińców. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że format kanału, który stworzyliśmy i nadal rozwijamy, znajduje pozytywny odzew również poza granicami naszego kraju. Polski rynek jest dla nas priorytetowy. Dlatego pozwolę sobie na uchylenia rąbka tajemnicy odnośnie rozwoju ramówki, w związku z sukcesem na polskim rynku planujemy rozpocząć nadawanie polskiej listy przebojów na naszej antenie, która będzie przygotowywana na podstawie oficjalnego polskiego notowania airplay» - komentuje Sergiej.

-----
«Music Box UA» - najpopularniejszy młodzieżowy kanał telewizyjny na Ukrainie. Podstawą zawartością kanału jest zagraniczna  muzyka pop i dance z dużą ilością przebojów i nowości. Około 20% kontentu zajmują utwory ukraińskich wykonawców. Mottem, które przyświeca «Music Box UA» przy przygotowywaniu programu jest: minimum rozmów, maksimum muzyki.

Pasjatv Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na polskim rynku mediów. Jej wiodącą działalnością jest dystrybucja kanałów telewizyjnych w sieciach telewizji kablowych i platformach cyfrowych. Pasjatv Sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych osób, które działają na rynku telewizji kablowej i mediów od kilkunastu lat. Posiadają one doświadczenie we współpracy z dostawcami usług telewizyjnych z całej Polski. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.pasjatv.pl

Pliki do pobrania

Letni Festiwal Jazzowy

Przygotowania do Festiwalu Jazzu w Montrealu

Informacje dot. kanałów

Stingray DJAZZ zaprasza na coroczny festiwal jazzu w Montrealu 25-27 czerwca 2017, transmitując koncerty z poprzednich edycji największego festiwalu jazzowego na świecie! Poznaj bogatą historię festiwalu wspólnie z gitarzystą Billem Frisell, łacińskim artystą jazzowym Omarem Sosa, Royem Hargrove i dumą Kanady - Oscarem Peterson!

Spędź lato razem z ducktv

Informacje dot. kanałów

Z przyjemnością informujemy, że kanale ducktv od 21.06.2017 zaczęło się lato. Przed nami wakacyjne epizody z ulubionymi postaciami maluchów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji na temat kanału w zakładce Kanały TV - oferta.

 

Testowa reklama. Jesteś zainteresowany? Napisz do nas.